0%
Almanya Fuar Rehberi Üye Girişi

Almanya Fuar Rehberi Üye Girişi

Yeni bir hesap aç

Yeni bir hesap aç

 Almanya Fuar Turu Hizmetleri – AFRtour

Düşük fiyatlı ve üstün kaliteli Almanya turları: Almanya’nın her fuarında ve her kentinde transfer, rehber, tercüman, şehir turu, fuar standı hostesi, otel ve yemek servisi hizmetleri.

Almanya fuar turu B2B partneriniz AFRtour, Türkiye’den Almanya’ya gelen iş dünyası temsilcilerine Almanya’nın her yerinde profesyonel çözümler sunar. AFRtour, merkezindeki küçük ama üstün düzeyde profesyonel kadrosuna ilaveten Almanya genelinde – ve hatta konuya göre Avusturya ve İsviçre’de – iletişim ağları bulunan, iş seyahatleri, fuar haberciliği, fuar turizmi ve “business relations” konularında faaliyet gösteren bir işletmedir. Almanya çapında 500’ü aşkın insanın yer aldığı iletişim ağlarımızda, profesör ünvanı taşıyan kabiliyetli uzmanların yanı sıra, güleryüzlü, disiplinli, çalışkan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitimli ve bakımlı üniversite öğrencileri de yer almaktadır. 1990’lı yılların sonundan bu yana süregelen çalışma yaşamımız boyunca oluşan bu network, Almanya’nın her yerinde ve her etkinliğinde, profesyonel, kaliteli, güleryüzlü ve ihtiyaca uygun çözümler sunmamızı olanaklı kılıyor.

Düşük fiyatlı ve üstün kaliteli Almanya turları

2013 yılında “Almanya Fuar Rehberi” adı altında faailiyet göstermeye başlayan seyahat acentemiz, merkezi Berlin’de bulunan bir Almanya fuar turizmi acentesidir. AFRtour, Almanya’ya tur düzenleyen seyahat acentelerine, Almanya’daki fuarları gezmek ya da sergici olarak fuarlarda yer almak isteyen üreticilere, Almanya pazarına açılmak isteyen her türlü küçük ve orta ölçekli şirketlere, genç girişimcilere, Türkiye’den Almanya’ya resmi görevle gelen belediye ya da benzeri resmi kurum ve kuruluşlara, düşük fiyatlı ve üstün kaliteli transfer, rehber, tercüman, şehir turu, otel ve yemek servisi sunar. Mükemmel fiyat-hizmet dengesine dayalı fuar turu hizmetlerimiz, business-to-business (B2B), yani kurumsal karakterdedir. Bu tanımlamaya uymayan ya da uçaık bileti ve vizesini kendisi alarak Almanya’ya gelmek isteyen müşterilerimize yönelik fuar turizmi hizmetlerimizi Almanya Fuar Turları adı altında sunuyoruz.

Kapsamlı bilgi için buraya tıklayınız