0%

ALMANYA’DA KONFERANS, TOPLANTI, FABRİKA ZİYARETİ VE İŞ GÖRÜŞMESİ ORGANİZASYONU

 Ticari amaçlı temaslar gerçekleştirilmesi, yurtdışı seyahatlerine T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından sunulan ekonomik desteğin olmazsa olmazıdır. Nitekim devlet, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yurtdışı seyahat masraflarının önemli bir kısmını geri öderken, kamu yararını ve ülke ekonomisine faydasını düşünerek bunu yapıyor.

 Öte yandan Türkiye’deki çok sayıda büyük endüstri şirketinin dahi yurtdışı bağlantılarının, satış, dağıtım ve tanıtım ağlarının yetersiz olduğu gerçeği göz önüne alındığında, KOSGEB tarafından verilen bu desteğin, makro ekonomik bağlamda ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

ALMANYA FUARLARI: KÜRESEL BOYUTTA İŞ BULUŞMASI

Fuar alanında ve fuar amaçlı seyahatler kapsamında ortaya çıkan diğer görüşmelerde ortaya çıkan iş ilişkileri, işletmeler olduğu kadar, ülkemiz ekonomisi açısından da büyük öneme sahiptir. AFRtour, iş dünyası temsilcileri tarafından sıkça dile getirilen talepleri ve bu alandaki büyük ihtiyacı değerlendirerek, Türkiye’den gelen işadamlarına ve işkadınlarına Almanya’daki ticari ilişkilerini destekleyici bu hizmeti de portföyüne almıştır.

 Almanya’da faaliyet gösteren işdünyası ile Türk iş dünyasını buluşturmak, bizim açımızdan, hizmet sektöründen sunduğumuz yeni bir üründen çok bir nevi misyondur.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

 Konferans, toplantı, fabrika ziyareti ve iş görüşmesi organizasyonu için paket çözümler sunmak olmaz. Dolayısıyla sizden gelen talebe göre koşulları ve hedeflerinizi analize edip, bütçeniz kapsamında arzu ettiğiniz bir faaliyeti tur programınıza eklemenize olanak sunuyoruz. Bu hizmeti doğrudan bizden satın alabileceğiniz gibi, Türkiye’de birlikte çalıştığınız TÜRSAB tarafından A sınıfı onaylı bir seyahat acentası aracılığıyla da talep edebilirsiniz.

HER YENİ TİCARİ KONTAK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ

 Sizin için organize edeceğimiz etkinliğin, koşullarınıza, kafilenizin büyüklüğüne ve Almanya’daki faaliyetinize uygunluk arz etmesine büyük önem veriyoruz. Verimsiz ve proforma tadında toplantılar yerine,

karşılıklı bilgi edinilmesine, işletmeler arası ilgi ve dialog oluşmasına ortam sunuyoruz.

 Etkinliğe katılan firmaların kendi ürünlerini tanıtmalarına olanak sunmak, hemen olmasa dahi sonradan ortaya oluşabilecek ticari ilişkiler için artı bir değer elde etmek, bu tür faaliyetlerimizdeki hedeflerimizden bazılarıdır.

 Bu etkinliklerden filizlenen her tür “business relations” bizim için değerlidir ve müşterilerimizin başarıları bizim açımızdan da gurur ve mutluluk kaynağıdır.

parallax layerparallax layerparallax layer

BİRLİKTE NASIL ÇALIŞMALIYIZ?

Almanya’daki uluslararası fuarlar, düzenleniş tarihi en geç 14, 15 ay öncesinde açıklanan ve dünya çapında işdünyasına hitap eden organizasyonlar olduğu ettiği için, fuara dönemlerinde otellerde ve uçaklarda yer bulmak oldukça zor olabiliyor. Bundan dolayı, fuar içerikli organizasyonlar planlarken en geç 14, 15 ay öncesinde başlamak gerekir. Bu durum maaliyeti azaltacağı gibi planlama yapılırken çok sayıda kolaylığı da bereberinde getirir. Nitekim örneğin şehir merkezine yakın otelde konaklamak bir çok bağlamda ayrıcalık olabiliyor. Çalışma saatleri sonrasında boş zamanınız ziyaret ettiğiniz şehri tanımak için kısa kaçamaklar yapma şansınız artar. Dolayısıyla birlikte tur düzenlediğimiz acetaların ya da işletmelerin veya organize ettiği turu uyguladığımız outgoing tur işletmelerinin bizimle mümkün mertebe erken bir tarihte iletişime geçmesini rica ediyoruz.

Atılması gereken adımları sizinle birlikte doğrudan ya da İstanbul’daki partner tur işletmemiz aracılığıyla planlıyor, aşamalı olarak yaşama geçiriyoruz. Hizmet yelpazemiz, taleplerinize uygun şekilde, Almanya’ya vize servisi, uçak bileti, transfer, otel konaklaması, restoran orgazinasyonu, Alman işadamlarıyla görüşme, Alman işveren örgütleriyle görüşme, Almanya’da fabrika ziyareti, Almanya’da işyeri ziyareti, Almanya’da girişimcilerle toplantılar, fuar katılım (dil) desteği, fuar standı temini, fuar stand görevlisi, fuar tercümanı, fuar katılım bileti teminatı, şehir rehberi, şehir turu gibi hizmetleri kapsamaktadır.

Ticari Ahlakımızın Temel Prensipleri

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, onlarla birlikte başarıyı yakalamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, AFRtour’un öncelikle hedefleri arasında yer almaktadır.

Kreatif, güvenilir, kaliteli, çevre dostu, insan dostu, sürekliliği olan bir çalışma anlayışını benimsiyor, savunuyor ve sahipleniyoruz.  

Birlikte tur düzenlediğimiz ya da işbirliği içerisinde olduğumuz tüm işletmeler ve çalışanlarıyla, performans olduğu kadar, dürüstlük temeline dayalı, verimli, sorumluluk sahibi, titiz, duyarlı ve şeffaf bir kontağı çok önemsiyoruz. Karşılıklı güvene dayanan, profesyonel, ekip ruhunun hakim olduğu, yapmacılıktan uzak insani ilişkilerin, (iş dünyasındaki) sağlıklı iletişimin temeli olduğuna inanıyoruz. İletişime açık olmayı, diğer insanlardan öğrenmeyi, karşı tarafından istek ve ihtiyaçlarını anlamayı ve gerekmesi halinde müşterimiz lehine çıkarlarımızdan feragat etmeyi ticari ahlakımızın temel prensipleri olarak tanımlıyoruz.

Ana sayfaya geri dönmek için buraya tıklayınız