0%

TERCÜMAN, REHBER VE FUAR HOSTESLERİ

Türkiye’den Almanya’ya gelen iş dünyası temsilcilerine Türkçe – Almanca – İngilizce tercümanlık hizmeti sunmak, AFRtour’un başlıca çalışma alanlarından biridir. Güler yüzlü, eğitimli ve bakımlı tercümanlarımızın sunduğu üstün tercümanlık hizmetleri sayesinde, sadece yaptığınız işe konsantre olma ve daha başarılı sonuçlar elde etme imkanı yakalamış oluyorsunuz. Tercümanlarımız, yaptığınız görüşmeler esnasında ayrıntıları atlamadan, sizin çıkarlarınız gözeterek işini yaparlar. Bu sayede alacağınız kararlar ve görüşmede edineceğiniz pozisyonla hedeflerinizi ulaşmanıza destek sunmuş olurlar.

Almanya seyahatiniz esnasında bulunduğunuz kentleri gezip, şehrin tarihi, ekonomik ve sosyal yapısı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız rehberlik servisimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntıları öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız!

Fuar standı hostesi ve hostu servisimiz, Türkiye orijinli fuar sergicisi işletmelerin, Almanya fuarlarında ihtiyaç duydukları Türkçe – Almanca – İngilizce konuşan kalifiye eleman arayışını karşılamayı amaçlamaktadır. Standınızda görevlendirebileceğiniz host veya hostesin hangi yetkinliklere sahip olması gerektiğini bizi bildirin, iletişim ağımızda yer alan yüzlerce eleman arasından size en uygun olanını yönlendirelim. Standınızda görevlendirebileceğiniz arkadaşlarımızın ortak özellikle: Bakımlı, eğitimli, dışa açık ve güler yüzlü, iyi derecede Türkçe ve Almancanın yanı sıra minimum B1 seviyesinde İngilizce dilbilgisine sahip olmalarıdır.

  • :

Yorum yapılmamış


Yorum yapabilmek için oturum açınız